HAKKIMIZDA

REVİZYON ARSA ve GAYRİMENKUL OFİSİ

Revizyon Proje Yönetim Sistemi Şirketi 2013 yılı Ocak ayında Samsun Atakum’da kurulmuştur. Sektörde ki tecrübesi 2005 yılında uzanan Şirket Broker’ ı Mustafa Bilal Dik & Emre Öztürk satış-pazarlama ve iletişim deneyimlerinin ardından, sadece konut projelerine yönelik satış ve pazarlama danışmanlığı hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Şirket kuruluşundan sonra ki yol haritası, kurucularının bilgi ve birikimlerinin yanı sıra sektöre uzun yıllardır hizmet eden, her biri konusunda uzman takım arkadaşlarımızla birlikte belirlemiştir. Revizyon Proje Yönetim Sistemi Kısa zamanda elde edilen başarıların ardından müşterilerinin talepleri doğrultusunda sıfır dairelerin yanı sıra ikinci el daire satış ve kiralamalarına da yönelmiştir. REVİZYON PROJE YÖNETİM SİSTEMİ’NİN AMACI Konut projelerinin; satış ve kiralama konusunda uzman olan REVİZYON; 1- Kazançlı bir konut projesinin kazanç başarısını, zaman yönetimine hakim olmakla eş tutar, 2- Gayrimenkulün temel kavramları konusunda bilgi sahibi olmak gerekliliğine inanır, 3- Satışını ve kiralamasını üstlendiği projelerin sunum tekniği için fizibilite çalışmalarını yapar, 4- Sektörün satış ve kiralama konusunda kalifiye eleman eksikliğini bilir, Bu inançla sorunsuz bir satış, pazarlama stratejisi ve müşteri beklentilerine uygun çözümler sunmak için çalışanlarına “ Hizmet İçi Eğitim’’ vermektedir. Bunun yanı sıra sektöre dair ilgili hiçbir bilgisi olmayan tüm müşterilerini, ev ya da kiracı alırken yahut bir projeye yatırım yapmadan önce nelere dikkat etmesi gerektiği konusunda eğitir. Özetle Revizyon Proje Yönetim Sistemi, birlikte yol aldıkları kişilerin tüm ihtiyaçlarında yanında durur ve çözüm odaklı yaklaşımıyla bu süreçleri keyifli hale getirerek rehberlik eder.

VİZYONUMUZ

Gayrimenkul alış, satış ve kiralama konularında müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

Müşteri memnuniyetini büyümede birinci koşul olarak gören firmamızın vizyonu; Çağımızda çok hızlı artan teknolojik gelişmeleri ve müşteri ihtiyaçlarını saptayıp bilgiye ve deneyime dayalı hizmetlerimizi sunarak ihtiyaçları en kısa zamanda ve doğru bir şekilde karşılamaktır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz emlak sektöründe verilen tüm hizmetlerin kalitesini yükselterek müşterilerimize hem alış hemde satış konusunda en iyi hizmeti sağlamaktır.

  • Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzey standartlarda karşılamak.
  • Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre çözümler sunmak.
  • Güven veren, mesleğine saygı duyan, sürekli eğitim ve teknolojik gelişmelere açık gayrimenkul danışmanları yetiştirmek.
  • Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve müşterilerimizin hizmetine sunmak.
  • Farklı, yenilikçi ve güvenilir marka haline gelmek.
  • Her zaman, her koşulda tüm müşterilerimizin olumlu referansını kazanmak.
" DÜRÜSTLÜK İLKESİNDEN TAVİZ VERMEDEN GÜVENİLİR, YENİLİKÇİ, AKILCI, PROFESYONEL, İLKELİ VE SORUMLU BİR FİRMA OLMAK YEGANE GAYEMİZDİR. "